Kursy dla dzieci i Rodziców
 Troska o harmonijny i radosny rozwój dziecka
         Nowoczesne metody motywowania

Misja

MISJA FIRMY

 

„Z Szacunku do Dziecka” to misja firmy Specto, której nadrzędnym celem jest troska o harmonijny i radosny rozwój Dziecka. W związku z tym organizujemy Kursy dla Dzieci, których celem jest stworzenie przestrzeni, podtrzymującej oraz rozwijającej umiejętność naturalnego uczenia się pełnego pasji, radości, chęci zdobywania nowej wiedzy i kompetencji. Tworzymy środowisko, które dostarcza stymulujących bodźców i wyposaża Dzieci w konkretne narzędzia.

Drugim obszarem naszej działalności jest współpraca z Rodzicami. Mamy świadomość tego, jak ogromnym wyzwaniem i fascynującą przygodą jest rodzicielstwo. W związku z tym tworzymy i realizujemy Zajęcia dla Rodziców, które mają na celu rozwinąć ich potencjał oraz kompetencje wychowawcze.

Firma Specto zajmuje się również organizacją wypoczynku letniego oraz zimowego dla Dzieci. Są to zajęcia, których celem jest aktywny wypoczynek połączony z rozwojem intelektualnym, emocjonalnym i społecznym. Dzieci w bezpiecznych warunkach rozwijają świadomość swoich mocnych stron, kształtują samoocenę, umiejętność pracy w zespole, wyrażania własnego zdania i potrzeb. W atmosferze radości i ciekawości rozwijają pasję odkrywania świata.

Serdecznie zapraszamy również do naszego Gabinetu Psychologicznego, w którym pomoc oraz wsparcie mogą otrzymać zarówno Dzieci jak i Rodzice.

 

Myślą przewodnią naszej działalności a zarazem fundamentem kontaktu z drugim człowiekiem jest szacunek. To na nim chcemy opierać relacje zarówno z Dziećmi jak i Dorosłymi.